Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
27 maja 2019, Izydora, Jana, Juliusza
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

V Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej

COMFORT MULTIMEDIA, wydawca magazynu "Moda na ślub" oraz poradnika „Super Ślub” ma zaszczyt poinformować, że trwa przyjmowanie zgłoszeń do piątej edycji MIĘDZYNARODEWEGO FESTIWALU MODY ŚLUBNEJ TORWAR 2009, który odbędzie się w dniach 6 -7 grudnia 2008 roku.

Podczas czterech imprez FESTIWALOWYCH odwiedziło nas blisko 80.000 gości. Ponad 600 firm z kraju i zagranicy zaprezentowało swoją ofertę, adresowaną do odbiorców hurtowych oraz indywidualnych. Wiele firm wchodzących na polski rynek wykorzystało festiwal do premierowej prezentacji swoich dokonań, wiele firm uznanych i zakorzenionych na polskim rynku na festiwalu otwierało nowy sezon, prezentując najnowsze kolekcje. W tym czasie odwiedziło nas blisko 1000 handlowców, reprezentujących firmy z całego świata, a głównie z Rosji, Ukrainy, Czech, Słowacji.

Każda impreza budziła olbrzymie zainteresowanie mediów.
Relacje z festiwali były prezentowane we wszystkich stacjach telewizyjnych i w większości gazet i czasopism.

Na jednym z festiwali miał miejsce autentyczny ślub znanej pary aktorskiej...

Ale dość historii.
Jak co roku zapraszamy do udziału w festiwalu producentów i importerów sukien i garniturów ślubnych oraz dodatków i materiałów do ich produkcji, fotografów, restauratorów, zespoły muzyczne, organizatorów uroczystości ślubnych, wynajmujących limuzyny i zastawę stołową, firmy zajmujące się dekoracją sal weselnych i wszystkich nie wymienionych, którzy na tym rynku działają.

TYLKO OBECNI MAJĄ RACJĘ, Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES.

Dlaczego Torwar?

W Warszawie organizowaliśmy co roku dwie imprezy o tematyce ślubnej. Tą ważniejszą, międzynarodową i największą w Hali TORWAR i lokalną w Pałacu Kultury i Nauki.

Dlaczego wybraliśmy tylko Torwar?

Powierzchnia handlowo – wystawiennicza:
W hali TORWAR dysponujemy ponad 4 razy większą powierzchnią wystawienniczą niż w wykorzystywanej w tym celu części Pałacu Kultury i Nauki.
Zagospodarowanie powierzchni stoiskami handlowymi w Pałacu Kultury i Nauki praktycznie uniemożliwia przemieszczanie się odwiedzających, a rozmowy odbywają się w alejach komunikacyjnych. Całkowity brak zaplecza do prowadzenia rozmów handlowych z odbiorcami hurtowymi. Stoiska bez zabudowy, bez wyraźnej granicy pomiędzy poszczególnymi przestrzeniami handlowymi.

Pokazy kolekcji ślubnych

Jak co roku główną atrakcją FESTIWALU są pokazy kolekcji ślubnych, które odbywają się praktycznie przez cały czas imprezy. Oddzielna sala z wybiegiem dla modelek, profesjonalna oprawa gwarantują najlepszą prezentację kolekcji. Istnieje możliwość organizacji ekskluzywnych pokazów zarówno dla handlowców jak i publiczności.

Ilość indywidualnych odwiedzających

Stały patronat nad festiwalem objął portal Onet.pl i Radio Kolor oraz cykliczne programy w tzw. telewizjach śniadaniowych gwarantują kilkanaście tysięcy gości indywidualnych. Ta liczba gości była nie do pomieszczenia w Sali Kongresowej. Hala TORWAR zapewnia swobodę komunikacji w przypadku obecności w jednym czasie około 3,5 – 4 tysięcy gości.

Kuluary Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w związku z minimalną przestrzenią pozostawioną między stoiskami są całkowicie zakorkowane jeśli w tym samym czasie przebywa tu 400 osób.

Termin

Festiwal odbywa się zawsze w pierwszy weekend grudnia. To termin który jest odpowiedni dla zainteresowanych częścią hurtową jak i indywidualną. Bardzo dobry termin dla handlowców z Ukrainy i Rosji. Początek stycznia (poprzedni termin festiwalu) to już tylko klienci indywidualni - całkowity brak handlowców ze wschodu z powodu Prawosławnych Świat Bożego Narodzenia.

Adres - postrzeganie obiektu

Badania przeprowadzone przez SMG/KRC w 2005r. dowodzą, że w grupie obiektów koncertowo – wystawienniczych najbardziej znanym obiektem w Warszawie w przedziale wiekowym 18 – 35 lat jest Pałac Kultury i Nauki oraz Hala Torwar na tym samym poziomie. Oba obiekty są rozpoznawane przez 86% respondentów.

Formuła festiwalu

Jak co roku festiwal zachowuje tradycyjną formułę hurtowo – detaliczną.
Zaproszenia są wysyłane do ponad 3000 przedstawicieli firm krajowych oraz ponad 2000 firm zagranicznych. Nawiązaliśmy współpracę z ukraińską firmą MLUK, która zajmie się kampanią promującą naszą imprezę w Rosji i na Ukrainie.
Podczas Międzynarodowego Festiwalu Mody Ślubnej odbędzie się kolejna edycja konkursu dla zespołów weselnych. Podczas Festiwalu zostanie przyznane Grand Prix dla najlepszego zespołu weselnego.
Zaproszenia upoważniają do bezpłatnego odwiedzenia FESTIWALU.
Goście indywidualni muszą zaopatrzyć się w bilety, które będzie można nabyć 6-7 grudnia w kasach przed Halą Torwar (cena biletu 15 zł).
Dla wygody odwiedzających i wystawców przed Halą Torwar będzie można skorzystać z bankomatu.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji uzyskasz w Dziale Handlowym:
Renata Migalska
telefon 0-22-465 67 51
telefon komórkowy 0-501 134 776
e-mail: renata.migalska@modanaslub.pl

Beata Święcicka
telefon 0-22-465 67 50
telefon komórkowy 0-507 083 720
e-mail: beata.swiecicka@modanaslub.pl

Edyta Rojek
telefon 0-22-858 75 35
telefon komórkowy 0-512 785 850
e-mail: edyta.rojek@superslub.pl

www.targislubne.waw.pl

Pozdrawiam,
Małgorzata Sobich

"Moda na Ślub"
ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa

507 258 325
tel/fax: 22/465-67-51 wew.17
www.modanaslub.pl
Strona: 1

<- Wstecz Do góry