Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
12 sierpnia 2020, Klary, Lecha, Piotra
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Nietypowy wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski - niekoniecznie ze striptizem.

Mężczyźni niekoniecznie muszą spędzić ten wieczór w towarzystwie pijanych kolegów i rozebranej striptizerki. Odchodząc od sztampowości tego typu imprez, gwarantujemy przyszłemu Panu Młodemu inny rodzaj zabawy niż ten, który być może zna, z innych wieczorów kawalerskich.

Spodziewając się schematycznego wieczoru, może być mile zaskoczony pomysłem spędzenia go np. na torze rajdowym, jeśli jest fanem szybkich samochodów, lub zasiadając w limuzynie z własnym kierowcą.

Poniższe propozycje spędzania wieczoru kawalerskiego mają na celu ukazać różnorodność formy tej ostatniej imprezy stanu wolnego. Urządzając tego typu imprezę warto kierować się zainteresowaniami przyszłego Pana Młodego. Poniżej znajduje się tylko mała część tego, co możecie sami wymyślić. Jeżeli zostaliście poproszeni o zorganizowanie wieczoru kawalerskiego przyjrzyjcie się przyszłemu Panu Młodemu - może jego zainteresowania pozwolą Wam dodać fantazji temu wieczorowi?


Męskie sporty

Wynajęte gokarty, nauka gry w golfa, ścianka wspinaczkowa, nurkowanie, nauka strzelania na strzelnicy, zawody paintballowe, itd.- tematem przewodnim jest sport, który podniesie adrenalinę bardziej, niż niejedna striptizerka.
Organizacja tego typu imprezy wymaga wprawdzie wielu nakładów pracy, ale efekt będzie na pewno doceniony, pod warunkiem, że przyszły Pan Młody interesuje się sportem.

Szaleństwo na kółkach

A może imprezowy autobus? Luksusowa limuzyna, która przewiezie Was po centrum miasta, a Wy w środku będziecie się rozkoszować pysznymi drinkami i słuchać ulubionej muzyki? Może warto spróbować zaszaleć w męskim gronie siedząc wygodnie w aucie/autobusie z własnym kierowcą? A na koniec zostać dowiezionym, np. do ulubionego lokalu.

Szalona podróż

A Szalona ostatnia podróż - można wybrać się ,w zależności od zamożności portfela, na męską wyprawę po jaskiniach w Tatrach, pod namioty nad ulubione jezioro w połączeniu z wielkim ogniskiem i łowieniem ryb, albo na weekend do jednego z miast Europy, by poczuć smak zagranicznych wojaży.

Pamiątki z wieczoru kawalerskiego

Oprócz wspomnień związanych z imprezą, przyszły Pan Młody może być obdarowany gadżetami, które będą mu przypominały wieczór kawalerski. Tu też wcale nie muszą to być prezenty z sex-shopu lub ze sklepów ze śmiesznymi akcesoriami, a prawdziwe pamiątki, które przyszła Panna Młoda na pewno pozwoli trzymać w mieszkaniu swemu przyszłemu mężowi. Poniżej zamieszczamy kilka propozycji:
  • Jeżeli wynajmujemy autobus lub inny samochód może warto pomyśleć o kupnie jego miniaturki, by stojąc na szafce w nowym mieszkaniu przypominał o tej niezapomnianej ostatniej wolnej nocy;
  • Pokaz slajdów (temat przewodni, np. podróże, szaleństwa Pana Młodego). Pokaz slajdów może być wspaniałą pamiątką także dla każdego uczestnika wieczoru;
  • Na pamiątkę tego wieczoru można wydrukować plakat ze zdjęciem Pana Młodego, na którym wszyscy uczestnicy podpiszą się (plakat może mieć formę podobną do reklamy jakiegoś festiwalu, koncertu, itd.)
  • Pamiątką może być także zdjęcie uczestników tego wieczoru, wykonane wcześniej przez profesjonalnego fotografa i wręczone przyszłemu Panu Młodemu na pamiątkę w ozdobnej ramce.
  • Pamiątką wieczoru kawalerskiego może być każda forma artystyczna (jeżeli wśród zaproszonych na imprezę są artyści, to tym bardziej można sprezentować własnoręcznie wykonany obraz olejny, rzeźba, album ze zdjęciami i wklejonymi np. biletami z koncertów, widokówkami z miejsc, które przyszły Pan Młody odwiedził wraz z uczestnikami imprezy).

Zamieszczone w tym artykule propozycje są tylko podpowiedzią do organizacji niesztampowych uroczystości przedweselnych dla przyszłej Pary Młodej. W oparciu o te pomysły możecie stworzyć wieczór, dostosowany wedle zainteresowań bohaterów wieczoru, jak i zasobności portfela zaproszonych nań gości.

Życzymy zatem wspaniałej zabawy przy organizacji wieczoru i niezapomnianych wspomnień.

Maria Zając
PERFECT MOMENTS

www.perfectmoments.pl


  Perfect Moments - Konsultanci Ślubni
Strona: 1

<- Wstecz Do góry