Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
20 października 2018, Ireny, Kleopatry
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych

Póki śmierć nas nie rozłączy... Jaką wartość dla młodych ludzi ma ten fragment przysięgi małżeńskiej? Czy słowa te narzeczeni wypowiadają z pełną świadomością? Czy są właściwie przygotowani do zmiany, jaka nadejdzie po ślubie?

narzeczeni, ślub, weseleDecydując się na związek z drugą osobą, należy się do niego odpowiednio przygotować. Nie chodzi tylko o kwestie organizacyjne, jak choćby dekoracje, przyjęcie weselne czy podróż poślubna, ale przede wszystkim, o świadomość, że małżeństwo to ogromna odpowiedzialność i jedno z największych zobowiązań w życiu. Aby móc w pełni świętować i cieszyć się wspólnym życiem, narzeczeni powinni stawić czoła swoim obawom, pogodzić się z ewentualnymi stratami, a i im bliżej uroczystości, tym częściej i więcej na ten temat ze sobą rozmawiać. Przecież żal za czymś, co się kończy i strach przed nieznanym są w tym czasie jak najbardziej zrozumiałe.

Konsultanci firmy Aspire zajmują się kompleksową organizacją imprez rodzinnych m.in. ślubów, wesel, urodzin, jubileuszy. - Dzięki nam, rodziny mogą w wyjątkowych dla siebie chwilach skupić się tylko na dzieleniu się swoim szczęściem. – tłumaczy Katarzyna Gajek-Krawczyk właścicielka firmy. – My gwarantujemy, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik –dodaje.
Aspire nie jest jednak typową firmą wedding planerską, bowiem w ramach swoich usług oferuje unikatowe spotkania dla narzeczonych, tzw. Przedślubnik. Są to warsztaty prowadzone m.in. przez psychoterapeutów, które przygotowują narzeczonych do ślubu. Podczas weekendowych sesji zakochani mają czas, by lepiej się poznać i zbliżyć do siebie. Uczą się także tworzenia partnerskiego związku, radzenia sobie ze stresem, zaufania i cierpliwości, tak potrzebnych w codziennym życiu.

Firma nawiązała kontakty z głównymi pracowniami psychologicznymi w Polsce, które posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. - Eksperci ze współpracujących z nami placówek prowadzają narzeczonych przez obszary, dotyczące relacji w związku oraz aspektów składających się na satysfakcjonujące małżeństwo. Wytłumaczą, jak przeżyć ten zwrotny punkt w życiu człowieka, w którym doświadczamy zmiany w naszej osobowości i tożsamości. Jest to czas przemiany, kiedy kończy się stare życie, a nowe jeszcze się nie rozpoczęło – mówi pani Katarzyna.

Firma Aspire pomaga młodym przetrwać napięty okres przygotowań do ślubu. - Wpieramy ich często nawet na wiele miesięcy przed faktycznym rozpoczęciem organizacji przyjęcia. – dodaje pani Katarzyna. - Konsultanci Aspire przygotowują ślub i wesele, a w tym samym czasie narzeczeni mają możliwość przygotowania się do małżeństwa. Co więcej nasza współpraca zwykle trwa też dłużej – jeśli tylko istnieje taka potrzeba czy ochota. Często nawet czujemy się, jak członkowie rodziny – uśmiecha się szefowa Aspire.
- Zawód konsultanta ślubnego jest wciąż mało popularny w Polsce, ale mamy nadzieję, że profesjonalna organizacja ślubu i wesela oraz warsztaty proponowane przez Aspire, to zmienią. Chodzi przecież o to, by świadomie i odpowiedzialnie powiedzieć „tak”...- podsumowuje pani Katarzyna.

ARTYKUŁ DZIĘKI UPRZEJMOŚCI KWARTALNIKA "MODA NA ŚLUB":
www.modanaslub.pl
Strona: 1

<- Wstecz Do góry