Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
26 marca 2023, Manueli, Feliksa, Teodora
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Rzuć palenie przed ślubem

Jesteś palaczem lub Twoja Miłość pali? Chcesz, by uwolniła się od palenia zanim staniecie na ślubnym kobiercu? Żaden problem! A jak się nie uda rozstać z nałogiem, zostaną Wam zwrócone pieniądze.

Udział w seminarium Allena Carra Twojej drugiej połowy, zakończy wieczne prośby o nie palenie w Twojej obecności, o sprzeczki czy ma palić na dworze czy balkonie, o konieczność wyboru „Ty albo papierosy”. A jeśli Ty chcesz dla Swej miłości rozstać się z nałogiem, ale boisz się i nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z seminarium Allena Carra.Jego metoda to rodzaj psychoterapii, która zajmuje się psychicznym uzależnieniem od nikotyny czy też psychiczną potrzebą palenia. Trwa ok. 6 godzin i organizowane jest dla kilkuosobowej grupy. Prowadzi je licencjonowany trener metody Allena Carra, były palacz, który rozstał się z nałogiem właśnie dzięki tej metodzie. Jest ona przeciwieństwem innych metod rzucania palenia. Zakłada, że fizyczne objawy odstawienia nikotyny są słabe, a źródłem lęków związanych z rzuceniem palenia są złudzenia, że palenie sprawia przyjemność czy pomaga się odprężyć albo skoncentrować. Używając logicznych i racjonalnych argumentów Allen Carr obala te mity i iluzje, pokazując palaczom, jak działa mechanizm „nikotynowej pułapki”. Dzięki tej wiedzy palacz próbujący uwolnić się od nałogu, ma kontrolę nad tym, co się z nim dzieje. Uświadamiając to sobie zmienia się jego stosunek do papierosa i lęk przed rzuceniem znika. Wyjście z nałogu postrzega jako odzyskanie wolności i ulgę.

Metoda kieruje wolę palacza przeciwko paleniu, zamiast kazać mu się mocować z konfliktem woli (chcę – nie mogę). Nie korzysta z żadnych dodatkowych pomocy (chemii czy hipnozy).
W czasie sesji, kończącej się ćwiczeniem relaksacyjnym, palacze zachęcani są do palenia w czasie przerw bez ograniczeń, ponieważ potrzebują tych kilku godzin, by do tej decyzji dojrzeć, pozbyć się wątpliwości i osiągnąć odpowiednie nastawienie. Uwalniają się od iluzorycznego przekonania, że palenie sprawia im przyjemność albo pomaga. Pozbywają się poczucia, że dokonują prawdziwego wyrzeczenia i poświęcenia. To sprawia, że uwalniają się od lęku, który nie pozwalał im przestać palić.

Organizacja Allena Carra z siedzibą w Wielkiej Brytanii, posiada ok. 70 ośrodków w 38 różnych krajach na całym świecie. W samym tylko 2006 roku udało się w nich wyprowadzić z nałogu blisko 40 000 palaczy. Niezależne badania Akademii Medycznej w Wiedniu dowodzą 70% skuteczności w rzucenia palenia po trzech miesiącach od udziału w sesji, i 50% po roku. Do grona szczęśliwych niepalących dzięki metodzie Allena Carra należą m.in. Kasia Nosowska, Fiolka, Kinga Preis i Joanna Klimas. Więcej informacji na www.allen-carr.pl
Strona: 1

<- Wstecz Do góry