Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
23 lipca 2019, Apolinarego, Bogny, Brygidy
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Moda na dinozaury motoryzacji

Furora, tak łatwo można określić co dzieje się obecnie w branży ślubnej. Młode Pary, którym nie odpowiada konwencja oraz ogólnie przyjęte konwenanse odnośnie wielu rzeczy związanych z przygotowaniami do Tej najważniejszej chwili będą wiedziały o czym mowa.

Jak wybór sukni ślubnej, rezerwacja sali na wesele czy różnorakie przygotowania tak i decyzja jakim samochodem pojadą do ślubu jest wielce istotna.

Dziś, kiedy moda ulega dynamicznym zmianom, kiedy trendy wymieniają się na coraz to wyjątkowe branża ślubna reaguje bardzo stonowanie i z dystansem.

Od kilku jednak lat powoli, stopniowo to, czym jedzie się do ślubu odchodzi od reguły jaką do tej pory były limuzyny czy americanosy. Wracają „dinozaury”! Polskie, coraz rzadsze na naszych drogach samochody marek naznaczonych inżynieryjną myślą PRL.Świetnym przykładem jest Fiat 125p – niby coś zwykłego, a tak naprawdę już legenda. To już ponad 40 lat istnienia. Zachwycał, cieszył, służył – służy do dziś, ale już niewielkiej liczbie osób. Zwany kanciakiem, kredensem, kantem, pozwala jego właścicielowi poczuć się wyjątkowo na drodze. Pięknie utrzymany okaz przykuje oko nawet młodych ludzi, znających „tamte czasy” tylko z podręczników.

Ktoś stuknie palcem w głowę - jak to się ma do ślubu? Narzeczeni nieobojętni na prezencję i lekką nutkę przeszłości w najważniejszym dla nich dniu decydują się na wynajem tego typu samochodu. Chcą tym oddać hołd ich rodzicom, którzy z pewnością sami jadąc do ślubu możliwe, że jechali Polskim Fiatem, chcą też pokazać, że okres XX wieku kiedy przyszli na świat potrafią docenić. Wjeżdżając na nową drogę życia mają świadomość historii, polskiej historii i tą właśnie kultywują. Niby to tylko samochód, a tak naprawdę pozwala poczuć się niebanalnie, tak tylko w ten Jeden Dzień.

Jakub Giełbaga
www.Fiat125p.com.plStrona: 1

<- Wstecz Do góry