Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
1 czerwca 2020, Alfonsa, Bernarda, Konrada
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Buty ślubne - zakup Panny Młodej

Autorem artykułu jest Krzysztof Bentol


Buty ślubne są bardzo ważnym dodatkiem stroju Panny Młodej. Dlatego też nie należy ich zakupu odkładać na ostatnią chwilę. Buty ślubne muszą być nie tylko eleganckie ale przede wszystkich wygodne. W nich bowiem Panna Młoda przetańczy najpiękniejszą i najważniejszą noc swojego życia Panna Młoda na zakupach przed ślubem może popełnić kilka błędów więc aby nie popełnić gafy należy pamiętać o kilku ważnych punktów kupowania butów ślubnych.


KIEDY KUPOWAĆ BUTY ŚLUBNE:
Na buszowanie po sklepach aby kupić buty ślubne, udajemy się po uprzednim wybraniu sukni ślubnej i dodatków. Wtedy będzie można naprawdę poszaleć. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą skrawka materiału, z którego jest uszyta suknia ślubna. Zdecydowanie ułatwi to dobór idealnych butów ślubnych i będziecie miały pewność że będą one pasowały do całej kreacji ślubnej.


BIAŁE CZY KOLOROWE:
Buty ślubne muszą tworzyć z suknią ślubną idealną całość. Dlatego przyszłe Panny Młode najczęściej wybierają obuwie w tym samym kolorze co suknia ślubna. Nie jest to jednak regułą. Odważniejsze kobiety mogą wybrać np. buty bordowe . Jednak pod warunkiem że w tym kolorze będą miały również inne dodatki typu torebkę bukiet czy też bordowe różyczki na białej sukni ślubnej.

OBCAS NISKI CZY WYSOKI:
Kupując buty ślubne na tę niezwykłą uroczystość nie powinno się zmieniać swoich przyzwyczajeń. Jeśli nie jesteś zwolenniczką wysokich obcasów nie kupuj takich butów, nawet jeśli wszyscy doradzają tobie że są idealne bowiem w nich przepięknie prezentuje się noga ( z tym ostatnim oczywiście mają rację. Będzie jednak miała trudności z przetańczeniem całej nocy bowiem bardzo szybko odczujesz zmęczenie nóg. Wysokie obcasy przeznaczone są dla kobiet które na co dzień chodzą w takim obuwiu. Podczas przyjęcia weselnego panna młoda tańczy przecież z wieloma partnerami i musi wziąć pod uwagę że nie każdy z panów dobrze tańczy a niema nic gorszego niż Panna która podczas tańca traci równowagę.

 

ZDOBIONE CZY MOŻE GŁADKIE:

Na odrobinę szaleństwa możemy sobie pozwolić, o ile Nasza suknia ślubna jest wykonana z ozdobnych materiałów koronek czy haftów. W takim przypadku buty do ślubu powinny być też bardzo zdobne. Gdy jednak kreacja ślubna jest z gładkiego materiału z niewielką ilością zdobień wtedy nasze buty powinny być również gładkie lub bardzo delikatne.

JAKIE BUTY WYBRAĆ:
Najlepszym i najłatwiejszym rozwiązaniem jest zakup obuwia ślubnego przez internet. Jest to najszybsza forma zakupów. A w razie nieodpowiedniego dobrania rozmiaru czy fasonu mamy 10 dniową możliwość oddania bądź wymiany wcześniej zakupionych butów ślubnych. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup obuwie ślubne takiego którego wnętrze będzie wykonane ze skóry a zewnętrzna część z satyny bądź żakardu. Trzeba także wziąć pod uwagę, porę roku Latem panna młoda może sobie pozwolić na buty z odkrytą piętą lub palcami, oczywiście jeśli nie będzie wierzyć przesąd ślubnym. Wiosną i jesienią najlepszym rozwiązaniem będą kozaczki z koronki z dopasowaną cholewką Takie buty ślubne wyglądają niezwykle wytwornie przy sukni ślubnej z trenem i długim welonem z tyłu.

Praktyczna rada na zakończenie:
Nie zapomnij rozchodzić butów przed ślubem, najlepiej w domu po dywanie tak aby ich nie pobrudzić.
Nie zapomnij zabrać buty do ślubu do pierwszej przymiarki sukni ślubnej. Długość sukni ślubnej będzie można dobrze dopasować do obcasów przy obuwiu ślubnym. Przetestuj buty ślubne w tańcu po mieszkaniu z Panem Młodym to wszystko co należy zrobić przed ślubem aby uniknąć jakiejkolwiek wpadki w tańcu na weselu. Ten dzień i noc ma należeć do was.www.butyslubne.com.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.plStrona: 1

<- Wstecz Do góry