Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
10 lipca 2020, Anieli, Filipa, Januarego
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

BRIDAL AWARDS 2010

W tym roku po raz drugi podczas targów MODNY ŚLUB, które odbędą się od 5 do 7 listopada 2010 zostanie przyznany tytuł BRIDAL AWARDS 2010 dla najładniejszej sukni ślubnej.
Firmy, których sukniom przyznany zostanie tytuł otrzymają statuetki BRIDAL AWARDS 2010. Na zwycięzców i wyróżnionych czekają również atrakcyjne nagrody – złoty, srebrny i brązowy pakiet na promocję, reklamę oraz udział w przyszłorocznych targach MODNY ŚLUB.

Tytuł BRIDAL AWARDS 2010 otrzyma suknia ślubna wyróżniająca się szykiem, elegancją, doborem materiałów, dodatków, sposobem prezentacji oraz wykonaniem. Przyzna go specjalnie powołana w tym celu komisja znanych osobistości ze świata mody, mediów i kultury. Publiczność również wyłoni najpiękniejszą jej zdaniem suknię.
Wszystkie pokazy konkursowe odbędą się na profesjonalnym wybiegu zaaranżowanym w kieleckim ośrodku targowym.

Po części konkursowej odbędzie się pokaz ekskluzywnych sukien ślubnych Natalii Jaroszewskiej, autorka kreacji ślubnych m.in. Magadaleny Różczki, Agnieszki Szulim i Pauliny Młynarskiej. Projektantka słynie z kobiecego stylu, który jest jej znakiem rozpoznawczym mimo zmieniających się trendów. Natalia Jaroszewska jest jedna z najbardziej znanych marek projektanckich w Polsce. Od dziesięciu lat prowadzi autorskie atelier w Warszawie, w które jest miejscem inspirujących spotkań z klientkami i mediami. Projektantka słynie ze współpracy z gwiazdami showbiznesu, wśród których są Daria Widawska, Ola Kwaśniewska, Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś. Projektantka słynie z kobiecego stylu, który jest jej znakiem rozpoznawczym mimo zmieniających się trendów. W atelier realizowane są zamówienia indywidualne, w tym również ślubne. W nowym, rozbudowanym atelier na warszawskim Starym Żoliborzu powstał również butik z kolekcją pret-a-porter.

Specjalnie na targi MODNY ŚLUB Natalia Jaroszewska przygotowała zestaw najbardziej spektakularnych kreacji ślubnych. Obok modeli archiwalnych, znanych ze stron najlepszych modowych magazynów, zostaną zaprezentowane modele z najnowszej kolekcji projektantki na wiosnę/lato 2011.
Strona: 1

<- Wstecz Do góry